Agroturystyka "Miłośnik" » Galeria zdjęć » Galeria Szkoła Pruska

Galeria Szkoła Pruska

Wnętrza Szkoły Pruskiej

Previous Image
Next Image

ALTESCHULE (SZKOŁA PRUSKA) pomieści w swoich ciepłych wnętrzach 8 lokatorów. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje RUMIANKOWY oraz LAWENDOWY (oba do 4 osób). Warto zaznaczyć, że na terenie całego Miłośnika można skorzystać z Internetu bezprzewodowego (Wifi).

RUMIANKOWY – pokój 4 osobowy z łóżkiem podwójnym (180 cm) i 2 łóżka pojedyncze (90 cm). Posiada indywidualną, estetyczną i utrzymaną w wysokiej czystości łazienkę (wc, prysznic, umywalka)

LAWENDOWY – pokój 4 osobowy rodzinny z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem (kuchnia elektryczna, czajnik, garnki, talerze, sztućce, stół, krzesła). Pokój przedzielony jest ścianką w stylu muru pruskiego, co tym samym dzieli go na dwie sypialnie. Posiada indywidualną, estetyczną i utrzymaną w wysokiej czystości łazienkę (wc, prysznic, umywalka)

* Pokoje są wynajmowane dla 2, 3, lub 4 osób (ceny wg cennika)

Ponadto:

Do dyspozycji gości jest również dodatkowy aneks kuchenny z wyposażeniem (kuchnia gazowa, czajnik, garnki, talerze, lodówka). Pokoje są duże i przestronne, wyposażone w stare meble oraz urządzone w wiejskim klimacie a jednocześnie zapewniające komfortowe warunki wypoczynku.

Goście korzystają również z dużego salonu kominkowo-wypoczynkowego (ok.50 m2)oraz z zadaszonego kącika grillowego z kominkiem zewnętrznym i miejscem do wypoczynku.


Zainteresowała Cię Szkoła Pruska „Miłośnika”? Interesuje Cię nocleg w pobliżu Uzdrowiska Gołdap?

Zapraszamy do kontaktu

Zobacz także: