Agroturystyka "Miłośnik" » Aktualności Miłośnika » MALOWANIE NA JEDWABIU – warsztaty artystyczne

MALOWANIE NA JEDWABIU – warsztaty artystyczne

P1120150Malowanie na jedwabiu-warsztaty artystyczne

Termin I 1-3 maj 2015
Termin II 4-6 czerwiec 2015
Miejsce: Gospodarstwo Agroturystyczne „Miłośnik”

Odkryj w sobie artystę i weź udział w warsztatach malowania na jedwabiu. Przygoda z jedwabiem może być fascynująca i zaskakująca a wszystko zależy od Twojej kreatywności i chęci tworzenia.
Warsztaty obejmują: przygotowanie materiałów do pracy, omówienie rodzajów pędzli i farb do malowania jedwabiu, gutta-jej rodzaje i wykorzystanie, wykonanie samodzielnego projektu z wykorzystaniem gutty, sposób nakładania i wykorzystania farb do malowania jedwabiu, rozjaśniacze do farb-ich działanie i wykorzystanie, „efekt soli”-wykorzystanie specjalnych słonych kryształków w połączeniu z farbami.
W cenę warsztatu wchodzą: wykorzystanie ramek do jedwabiu, wykorzystanie farb, mediów do farb, pinezek, pędzli do malowania, mazaków do szkiców, korzystanie z gutty i dozowników, dwie chusty jedwabne gotowe do malowania o wym. 55cm na 55cm, które kursant może zabrać po skończonym kursie do domu. Cena zawiera również 2 noclegi i całodzienne wyżywienie.
Cena 2 dniowego warsztatu wynosi 600 zł od osoby- przy grupie 5 osobowej, oraz 640 zł od osoby-przy grupie 2,3 osobowej.
Warsztaty prowadzi Lidia Liszewska

Zgłoszenia prosimy składać pod nr. Tel 502 230 070, 87 615 69 16 lub
mail. milos_ nik@poczta.fm